Aktuality

« strana 9 »

muži "B"

SK HC Rosa České Budějovice – SK Suchdol nad Lužnicí B 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Rosa vstupovala do zápasu proti Suchdolu jako favorit a svou roli potvrdila. Během první třetiny odskočila do dvoubrankového vedení, kterým si zajistila klid. Suchdol na srovnání stavu neměl, naopak Rosa se dostávala k dalším šancím a nakonec ještě přidala dvě branky. Suchdol tak padl s Rosou 4:0.

komentářů: 0

žáci

Pedagog udržel druhou příčku, Suchdolští deklasovali Olymp

Barbora Smudková | 20.11.2015 08:30:02 | 25x

MČR SŽ - Několik kol před koncem podzimní sezóny je v lize starších žáků stále živo. Za prvními Datly, kteří si udržují čtyřbodový náskok, se drží Pedagog, z třetí příčky ale stále může budějovický tým ohrozit Suchdol. Ani Dobřany a Prachatice, které v sobotu těsně padly s Pedagogem 2:1, ještě nejsou ze hry. Zaostávající Olymp pak dostane už jen dvě šance na získání prvních bodů. Minulé kolo jim totiž opět nevyšlo - se Suchdolem prohráli vysoko 11:1.

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 11:1 (3:1, 3:0, 5:0)
Suchdol se tentokrát postavil na domácí hřiště jako jasný favorit. Poslední Olymp sice v první třetině zaskočil domácí vstřelenou brankou, Suchdolští ale pochybení snadno vynahradili třemi zásahy. Vedení navyšovali i v druhé části, druhou přestávku začínali už za stavu 6:1. Pořádná nálož se na Olymp přihrnula v poslední třetině. Pět gólů domácím zajistilo výhru 11:1.

muži "A"

Suchdol n./L.   1 — 2   SK Jihlava

Je hotovo. Sk Suchdol dnes odehrál svůj poslední zápas doma v tomto roce. Tentokrát přijela Jihlava, Které patřila 2 příčka v tabulce. Očekávala se hra kočky s myší, ale domácí byli proti. Jihlava sice dokázala rychle vstřelit branku při přesilové hře, ale Suchdol se nevzdal a bojoval svou největší zbraní – nasazením a obětavostí. První třetina přinesla jediný gól a musíme uznat, že soupeř byl rozhodně lepší. Podržel nás opět gólman Stříbrný, který byl v tu chvíli minimálně zlatý.
Ve druhé třetině se pomalu hra vyrovnávala. Jihlava sice dokázala vstřelit gól na 2:0, ale 20 vteřin před závěrečnou sirénou došlo u mantinelu ke sporné situaci po které přestali skoro všichni hrát, kromě dvou. Pultr sebral volně ležící míček a předložil ho Látalovi, který nekompromisním tahákem snížil na 1:2. Od toho okamžiku bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Suchdol celou třetí třetinu dobýval branku hostí, ale skvěle chytajícího gólmana hostí nedokázal překonat.
Dvě minuty před koncem Suchdol odvolal gólmana a snažil se zápas vyrovnat, ale po několika neproměněných šancích mohla rozhodnout Jihlava. V tu chvíli se ale ukázala obětavost domácích, kteří zablokovali 6 střeleckých pokusů hostí z mezikruží.
Bohužel SK Suchdol podlehl Jihlavě 1:2, ale za předvedený styl hry se rozhodně nemusí stydět. Suchdol čekají letos ještě 3 zápasy venku tak doufejme, že bojovnost a nasazení přinesou úspěchy.