« strana 8 »

muži "A"

Hokejbalisté Suchdola na závěr podzimu bodovali

Pohled na tabulku I. ligy hokejbalistů po podzimní části není z nijak radostný, jelikož až sedmý je ambiciózní TJ HBC Olymp J. Hradec a na úplném dnu se nalézá SK Suchdol nad Lužnicí. S posledním podzimním kolem se alespoň obě nejlepší jihočeská mužstva rozloučila bodovými zisky.

Teplice – Suchdol 2:1 SS. Hosté se alespoň trochu revanšovali za předchozí víkend, v němž utrpěli debakly v Rakovníku a plzeňských Liticích. Tentokrát v Krupce byli od začátku iniciativnější, zaslouženě také šli do vedení brankou Petra Krejčího. Následné minuty se staly soubojem brankářů. Hostující Jaroslav Stříbrný a obzvlášť teplický Michal Vaníček byli nepřekonatelní, na něho si Suchdol už nepřišel. Bohužel Stříbrného v čase 39:54 min. překonal Josef Poláček, jenž vyrovnal a poslal duel do samostatných nájezdů. Z nich hosté bod navíc nezískali, s podzimem se tak rozloučili třináctou porážkou. „Co se dá dělat, když z tolika šancí dáme jediný gól,“ ptal se bek SK Suchdol Viktor Hadač. „Zase jsme shořeli na naší ubohé koncovce, na jaře jí musíme hodně vylepšit,“ dodal a zároveň doplnil, že klub v sobotu 5. prosince na svém hřišti v lokalitě Gráfovec pořádá nejen pro děti Čertovský rej, který začne v 17 hodin a program bude obsahovat například mnoho soutěží a ohňovou show.

HbC Rondo Teplice – SK Suchdol n./L. 2:1 (0:1, 0:0, 1:0 – 1:0). Branky a asistence: 40. Poláček (Černý, Bím), 45. Černý (SS) – 8. P. Krejčí (Šlápota). Střely na branku: 33:25. Vyloučení: 3:5, z toho Černý (Teplice) 10 minut osobní trest. Rozhodčí: Sládek – Joudal, 19 diváků.

Suchdol: Stříbrný – Hadač, Látal, Schandl, Šlápota – Blafka, Blecha, Císař, Kalát, Klíma, P. Krejčí, Lakatoš, Tácha.