Aktuality


« strana 79 »

1.NHbL st. dorost


Suchdol podruhé v řadě prohrál, nestačil na Hradec

Suchdolští dorostenci prohráli podruhé za sebou, když tentokrát nestačili na Jinřichův Hradec. Nedařilo se ani Pedagogu, který v Písku inkasoval sedmkrát.

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) střely 16:14, Šlápota 1+0, Vrchota 0+1, Kubal L. 1+0, Hadrava 0+1.

V dalším kole NHbL staršího dorostu nepotvrdil domácí Suchdol roli favorita a prohrál s Jindřichovým Hradcem 2:3. Hosté vedli již od první třetiny, kterou rozhodla jediná branka. V těch dalších si vývoj skóre hlídali, což vytvořilo konečný výsledek 2:3. Suchdol tak padl po druhé v letošní sezoně, navíc podruhé za sebou.

 


komentářů: 0         

1.OHbL jih


SK Suchdol nad Lužnicí B - SK Hospříz 6:5 (4:2, 1:3, 1:0) střely 22:34, Paďourek 1+0, Lakatoš D. 0+2, Smutný 0+1, Tomášek 1+0, Císař 0+1, Hadrava 2+1, Šísl 1+0, Krejčí F. 0+1, Vrbka 1+0, Dušek 0+1.

Utkání 10. kola 1. OHbL zhodnotil vedoucí Hospříže Jan Mikl. „V sobotním utkání se zálohou ligového Suchdola hráči Hospříze předvedli dobrý výkon, s nímž jsem byl spokojený. Škoda jen konečného výsledku, který byl nakonec o pověstný kousíček příznivější pro domácí. Hrál se otevřený a útočný hokejbal s řadou šancí, což se muselo líbit skvělým a hlavně slušně fandícím divákům, kteří připravili tomuto zápasu důstojnou atmosféru. Domácí postavili velmi slušnou sestavu, posilněnou velmi dobře hrajícími dorostenci a některými borci z ligového mužstva. Jsem rád, že tak učinili, protože takové zápasy nám něco dají. Doufám, že střídající Libor Švejnoha je v pořádku a není zraněn. Musím svůj mančaft pochválit za předvedenou hru a budeme se dále připravovat na další utkání.“

Hrající trenér domácích Vít Korbel byl s výkonem svých svěřenců spokojen. Pouze ho mrzí nevyrovnanost výkonů. „Naše výkony jsou dost nevyrovnané, minule jsme vysoko prohráli s posledním Falconem a teď porazíme silnou Hospříz, která je druhá v tabulce. I když jsme měli tentokrát o něco silnější sestavu. Zápas to byl atraktivní, napínavý až do konce, divákům se líbil. Pro nás byl zápas trochu smolný, ale se šťastným koncem. Nejdříve jsem po první třetině skončil já sám, kvůli bolesti zad. Po mně odstoupil v druhé třetině Pavel Císař, odjel na ošetření s roztrženým obočím a ještě v druhé třetině za stavu 4:2 odstoupil gólman Libor Švejnoha, také kvůli bolesti zad. V tu chvíli jsme přestali hrát, soupeř nás přehrával a my byli rádi, že druhá třetina skončila, stav byl 5:5. O přestávce jsme se zkoncentrovali, v poslední třetině dali ještě jednu branku a náskok už udrželi do konce. Soupeř hrál velice dobře, má některé hodně šikovné hráče. Nám pomáhal zápas řídit ze střídačky zraněný hráč áčka David Laurinc a bylo ku prospěchu věci, hra se zlepšila.


komentářů: 0         

1.NHbL-západ


Kovo Praha prohrávalo už o dva góly, přesto veze všechny body

 

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ KOVO Praha 2:6 (foto: Jan Donauschachtl)

1.NHbL - Západ - Vedoucí tým se v Suchdole nad Lužnicí půl zápasu trápil, ale pak ukázal, proč vede tabulku. V souboji o Prahu zvítězili Ďáblové v Hostivaři. Rakovník podruhé v sezóně vyhrál. Nové Strašecí a Litice vyhrály své zápasy na nájezdy. Karlovy Vary se pomalu posouvají tabulkou vzhůru, tentokrát porazily Dobřany, které tak prohrály už čtvrté utkání za soubou. Západu s přehledem vládne Kovo Praha, poslední je Rakovník a boj o místa v play off bude ještě napínavý.

 

 

 

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ KOVO Praha 2:6 (1:0,1:2,0:4)

Střely: 17:29, vyloučení: 2:5, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:1, Kulík 1+1, Kalát 0+1, Klíma 0+1, Vacek 1+0.


Lídr tabulky zajížděl v neděli do Suchdolu nad Lužnicí a jeho cílem bylo získat další tři body, čímž by udržel Třemošnou za svými zády s náskokem nejméně šesti bodů. Kovo ale nezačalo úplně dobře, dělalo poměrně zbytečné chyby, které se Suchdolu podařilo jednou potrestat. Do kabin se šlo za nejtěsnějšího vedení, které chvíli po přestávce narostlo na 2:0.

Jenže od tohoto gólu byl na hřišti vidět jen jeden celek. Ne, že by Kovo svého soka nějak výrazně přehrávalo, ale téměř každá šance hostí skončila míčkem v síti brankáře Suchdolu. Hosté se prosadili jak v přesilové hře, tak při vlastním oslabení, a do závěrečné sirény vsítili dokonce šest branek! Brali tak tři body a potvrdili si svojí pozici na čele. V současné době se již Kovo stalo půlmistrem, protože do zimy ho již nemá nikdo šanci dohnat.

„Prvních dvacet minut utkání to z naší strany bylo takové ospalé. Domácí tým bojoval a dělal nám nasazením problémy. Paradoxně nás probral druhý gol v naší siti a do konce třetiny se nám podařilo vyrovnat. Zbytek zápasu už byl jasně v naší režii,“ komentuje zápas vedoucí Kova Jan Kovařík. „Dvě třetiny jsme s Kovem hráli vyrovnaně a sahali po bodech. Ale bohužel třetí třetina nám vůbec nevyšla a soupeř nás vyškolil a zaslouženě vyhrál,“ smutně konstatuje domácí Stanislav Landa.


komentářů: 0         

MČR st.žáci


MČR Starší žáci jih - západ Snack Dobřany : SK Suchdol nad Lužnicí 0 : 1 ss
Branka - Laurinc J.
Bylo to vyrovnané utkání v němž měla obě mužstva 2 - 3 šance na rozhodnutí zápasu, ale brankáři uhájili čistá konta.V nájezdech byli domácí bezzubí a naopak naše mužstvo díky J.Laurincovi a P.Sládkovi získali na naši stranu velmi hezké dva body.

HBC Plzeň : SK Suchdol nad Lužnicí 0 : 5
V dost dusném ovzduší plzeňské haly jsme se většinou bránili a do sporadických protiútoků už nezbývalo mnoho sil.Přesto za stavu 1 : 0 a 3 :0 jsme měli 2 skoro 100% šance, ale bohužel jsme je nevyužili.Celému mužstvu,jež patří věkovým průměrem k nejmladším,děkuji za předvedené výkony a bojovnost v obou zápasech v západočeském kraji.

Sestava - Studený, Pohanka - Prchal,Halíř, Šroub, Kanděra, Šindler - Kubal, Laurinc, Landová, Březina, Křivánek, Sládek, Štangl, Svoboda, Šebesta

Za SK Suchdol nad Lužnicí František Kubal, trenér

 


komentářů: 0         

Výsledkový servis:


1.NHbL - západ
SK Suchdol nad Lužnicí - SK Ďáblové Praha 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) střely 20:22. Kalát 1+0, Krčmár 0+1, Pultr 1+0.
V prvním zápase těchto dvou soupeřů Ďáblové Suchdol jasně přejeli a zvítězili 4:0. Suchdol před víkendem vyrukoval s cílem sehrát vyrovnanější duel a ukrást pražskému klubu nějaký ten bod. Jenže Suchdol nad Lužnicí vůbec dobře nezačal. Rozhodujícím faktorem byla právě první třetina, kterou Ďáblové sehráli skvěle a svého soka vůbec k ničemu nepustili.

Po první části bylo skóre 0:2 pro hosty. Suchdol se sice po přestávce trochu vzpamatoval a zásluhou Kaláta snížil na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat již nedokázal. Ďáblové opět odskočili do dvoubrankového vedení a ani branka Pultra v samotném závěru již nic nezměnila. Suchdol tak podlehl Ďáblům 2:3. „Utekla nám první třetina a pak už jsme to ani přes naši velkou snahu nedohnali. Opět škoda našich nevyužitých šancich. Teď se musíme připravit na Kovo,“ řekl k utkání domácí Stanislav Landa

 

1.OHbL
Debakl!!!
HBC Falcon ČB - SK Suchdol nad Lužnicí "B" 12:2 (4:2, 1:0, 7:0) střely  60:26. Dušek 1+0, Hronek 0+1, Klíma 1+0, Bušta 0+1.
Až v devátém kole 1. OHbL se Falcon České Budějovice dočkal první letošní výhry. Na svém hřišti rozstřílel Suchdol 12:2, když o svém vítězství rozhodl v poslední třetině, kterou vyhrál 7:0. „Nám se zápas ani trochu nepovedl, hráli jsme všichni špatně. Šanci na přijatelný výsledek jsme drželi dvě třetiny, ale v poslední třetině nás soupeř rozebral, s chutí si zastřílel a byl z toho pro nás debakl. Ještě, že jsme nehráli doma, za tenhle výkon by nás diváci asi vypískali.“ Takto komentoval výkon svých svěřenců trenér poražených Vít Korbel.

MČR st. žáci jih- západ
TJ Snack  Dobřany - SK Suchdol Nad Lužnicí 0:1 ss. (0:0, 0:0, 0:0) Laurinc J.

HBC Plzeň - SK Suchdol nad Lužnicí 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)


komentářů: 0         

«   1  2  3  4  5 . . . . . . . . . .  75  76  77  78    79    80  81   »