Aktuality

« strana 7 »

dorost

TJ Snack Dobřany – SK Suchdol nad Lužnicí 10:0 (4:0, 4:0, 2:0)

Lídr tabulky doma přivítal soupeře ze Suchdola a uštědřil mu vysokou porážku. Hned od začátku byli domácí lepší a svou převahu zakončovali přesnými zakončeními. Během dvou třetin proměnili hned osm příležitostí. Poslední třetina skóre ještě upravila o dvě branky. Dobřany tak po výhře 10:0 upevnily svou pozici!

komentářů: 0

muži "B"

SK Hospříz – SK Suchdol nad Lužnicí B 2:6 (0:0, 0:4, 2:2)

Zápas Hospřízi se Suchdolem neměl divoký rozjezd, ale to se změnilo po první pauze. Do druhé třetiny totiž vstoupili výborně hosté, kteří překonali domácího gólmana hned čtyřikrát a vybudovali si tak dostatečně vysoké vedení. V poslední části se trefili i domácí, ale takto vysoké manko už dotáhnout nedokázali. Suchdol dal také dvě branky a připisuje si tak tři body za výhru 6:2!

muži "A"

HOKEJBAL

Hokejbalistům J. Hradce a Suchdolu začaly jarní boje

Rozdílně vstoupili do jarní poloviny základní části I. ligy hokejbalisté Suchdolu nad Lužnicí a Jindřichova Hradce. Zatímco Olymp doma jasně přehrál favorizovanou Jihlava, tak Suchdolští na půdě Chlumce nad Cidlinou neuspěli. Právě jejich přemožitel bude v neděli 6. března hostem na jindřichohradecké Hvězdárně, kde si bude chtít Olymp připsat další body od 14 hodin.

Chlumec – Suchdol 5:2. Mužstvo od Lužnice by rádo opustilo pozice na samém dnu prvoligového pořadí, z toho důvodu přivedlo posily. Proti Chlumci postavilo trio z druholigových Prachatic, odkud přišli na střídavý start zkušení Jan Turek (34 let), Jan Švácha (28) a Jaromír Markytán (22). V přípravných zápasech SK Suchdol nepřesvědčil, když doma na Gráfovci prohrál s asociačním HBC Plav 3:9 a těsně zdolal SK Pedagog Č. Budějovice 2:1. Na hřišti chlumeckých Vrtaček ovšem začal výborně, když dal Martin Blafka góly ve 49. vteřině a na začátku 10. minuty. Vedení 2:0 skýtalo naději na zisk bodů z jarní premiéry, avšak pak šel podruhé za katr Horal Švácha a hosté v oslabení inkasovali. Po dalších 75 sekundách Chlumec srovnal a 42 vteřin před první přestávkou ještě stihnul vývoj otočit na svoji stranu. V půlce utkání domácí celek k sobě přilepil dvě branky v rozmezí dvaadevadesáti vteřin, takže vedl rozdílem tří gólů, který byl dostačující. Hosté se sice snažili, před východočeským brankářem Michal Havlíčkem často vytvořili nadějné skrumáže, ale další trefy se už nedočkali.

HbC Chlumec n./C. – SK Suchdol n./L. 5:2 (3:2, 2:0, 0:0). Góly a přihrávky: 11. Kosina (Staněk, Černý), 12. Synek (J. Skřivánek, Podařil), 15. Malý (T. Skřivánek), 21. Staněk (Malý, Masopust), 23. Malý (Synek) – 1. Blafka (Kalát), 10. Blafka (Blecha). Střely na

branku: 32:18. Vyloučení: 6:6, z toho Kalát (Suchdol) 10 min. osobní trest. Využití přesilovek: 2:1. Rozhodčí: Gráca – Volkán, 122 diváků.

Suchdol: Stříbrný – Hadač, Pultr, Schandl, Švácha, Tácha – Blafka, Blecha, M. Dlugoš, V. Dlugoš, Fical, Hadrava, Kalát, Lakatoš, Markytán, Turek, Vrbka.