Aktuality - muži "A"ilustrační foto suchdolských hokejbalistů (foto: SK Suchdol)

Šlágr kola pro Prachatice, Suchdol se dotáhl na čelo

Petr Kaše | 03.10.2016 16:03:53 | 436x

II.NHbL – Šlágrem uplynulého kola nejvyšší jihočeské soutěže byl bezesporu souboj mezi Pedagogem a Prachaticemi. Hosté nakonec proměnili utkání v jednoznačnou záležitost a zaslouženě berou tři body. Suchdol zvítězil počtvrté v řadě a bodově se dotáhl na vedoucí Písek. Ten má však utkání k dobru. Betonova rozstřílela Tábor a Zliv veze dva body z Pluhova Žďáru.

 

TJ Blatná Datels - SK Suchdol nad Lužnicí 1:3 (1:2,0:1,0:0)

Ani na čtvrtý pokus nedokázali hokejbalisté Blatné bodovat. Tentokrát byl nad jejich síly Suchdol, který potvrdil aktuální formu a připisuje si již čtvrté vítězství v řadě. Datlové sice rychle vedli, ale Suchdol třemi góly skóre otočil ve svůj prospěch. Omlazený kádr domácích předváděl kvalitní výkon, Suchdol měl ale tajnou zbraň v podání Hunala a Škardy, kteří při volném víkendu jindřichohradeckého Olympu přišli na pomoc a měli prsty v úvodních dvou trefách. Míček v obou případech putoval po ose Škarda – Martin Hunal. Třetí pojistku přidal po střele z první sváteční střelec Karel Šlápota po krásné přihrávce od Hadače. Suchdol se tak bodově dotáhl na vedoucí Písek, ten má však utkání k dobru.

 


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_