Aktuality - dorostPrachatice těžily z hrubé hry Pražanů, Suchdol obsadil čelo extraligy

Barbora Smudková | 28.09.2016 20:46:57 | 129x

Extraliga MD – Mladší dorostenci Písku a Prachatic si poprvé v extralize připsali výhru. Olymp a Pedagog doma utrpěly trpkou porážku, Suchdol se naopak může radovat z průběžného vedení.

 

SK Suchdol nad Lužnicí – HC ŠD Písek 6:0 (1:0, 4:0, 1:0)

Písek se v sobotu konečně prosadil, v nedělním utkání je ale čekal silný favorit ze Suchdola. Oranžový tým odcestoval za svým soupeřem pouze s devíti hráči do pole, dlouho ho ale držel výborně chytající Bauš. Poprvé za jeho záda míček protlačila domácí Landová ve třinácté minutě, na další góly si favorizovaný Suchdol musel počkat až po přestávce. Tentokrát už se jim před píseckou brankou dařilo, v osmnácté minutě skóroval Hrnčíř, třetí branku přidal Braun. Písku se nevyplatila ani tvrdší hra, vyloučení hostí potrestala Landová. V závěrečné části se Baušovi proti nájezdům domácích dařilo lépe, v poli se ale Suchdolští nenechali přetlačit. Po korekci z hole Laurince tak body bral Suchdol, nový průběžný lídr extraligy.


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_