Aktuality - dorost

Suchdol Jihlavě nadělil šestnáct gólů, Pedagogu a Prachaticím se v Praze nedařilo

Barbora Smudková | 21.09.2016 19:07:21 | 38x

Extraliga MD – V druhém kole extraligy mladších dorostenců se na druhou příčku vyšvihl Suchdol, týmu z Vysočiny nadělil šestnáct gólů. Pedagog s KOVO Praha utrpěl druhou prohru, trpký start v soutěži zažili i prachatičtí Horalové v Hostivaři.

SK Jihlava – SK Suchdol nad Lužnicí 1:16 (0:5, 0:9, 1:2)

V druhém kole extraligy čekal dorostence Suchdola výjezd do vysočinské Jihlavy. Jihočeši si dlouho nebrali servítky a od sedmé minuty spustili gólovou smršť. Skóre otevřel David Braun, s druhým zásahem se přidala Martina Landová, o necelé dvě minuty později zvyšoval na 0:3 Petr Sládek. S novým vhazováním přišla další šance hostí, které se okamžitě chopila Landová a v čase 11:24 poslala domácí do vedení 4:0. První třetinu pak ve čtrnácté minutě zakončil Jan Křivánek. A gólový apetit Suchdolu nebral konce ani v druhé části. Sládek si připsal další čtyři zásahy, dva góly vstřelil Jakub Laurinc, po jednom zásahu si připsali David Braun, Ondřej Tečka a Pavel Hrnčíř. Až v poslední části tlak na branku Jihlavy polevil, první zásah třetiny si dokonce připsal Maxmilián Zbořil z domácího týmu. Závěrečné dva góly za vydařeným výjezdem pak za Suchdol vstřelili Ondřej Tečka a Tadeáš Březina. Suchdol si tak připsal výhru 1:16.