Aktuality - muži "B"

KHbL – O víkendu se uskutečnilo třetí kolo krajské hokejbalové ligy. Suchdol doma hostil Vikingy a soupeře přehrál 5:3. Rosa doma padla s Prachaticemi B, Švantlák přestřílel Novou Včelnici a vyrovnaný zápas Falconu s Prachaticemi C musely rozhodnout až nájezdy!

SK Suchdol nad Lužnicí B – HBC Vikings České Budějovice 5:3 (0:2, 2:0, 3:1)

Suchdol nezačal zápas proti Vikingům dobře, v první třetině dvakrát inkasoval a prohrával tak 0:2. Po přestávce se skóre ale otočilo a góly začaly padat do branky Vikingů. Do třetí třetiny se tak vstupovalo za nerozhodného stavu 2:2 a opět vládl domácí Suchdol, jenž přestřílel Vikingy 3:1 a celkově slavil vítězství 5:3!