Aktuality - muži "A"písecký Lukáš Volf střílí jednu ze svých pěti branek (foto: Václav Kozma - písecké postřehy)

Lukáš Volf řídil obrat s Prachaticemi pěti brankami, Pedagog poprvé padl

Petr Kaše | 19.09.2016 22:10:23 | 383x

II.NHbL – Hlavní hvězdou uplynulého víkendu nejvyšší jihočeské soutěže byl písecký útočník Lukáš Volf, jenž sestřelil oslabené Prachatice pěti brankami. Navíc vítěznou trefu zaznamenal ve dvojnásobném oslabení! Písek se díky vítězství osamostatnil na čele tabulky a jako jediný zůstává bez ztráty kytičky. Pedagog totiž poprvé ztratil, když nestačil na Suchdol. První vítězství slaví Zliv, která pěti brankami v závěrečné části otočila utkání s Betonovou ve svůj prospěch. Jediným týmem bez bodového zisku jsou po třetím kole blatenští Datlové, kteří podlehli Pluhovu Žďáru.

 

SK Pedagog České Budějovice - SK Suchdol nad Lužnicí 3:5 (0:1,0:2,3:2)

Suchdol navázal na domácí vítězství s Betonovou a připravil Pedagog o letošní neporazitelnost. Hosté vedli po dvou třetinách zásluhou Jiřího Kaláta, Petra Klímy a Matěje Táchy již 0:3. Závěrečné dějství bylo na branky bohaté. Domácí sice přispěchali na jeho začátku s odpovědí, ale Václav Bednář vrátil Suchdolu tříbrankové vedení zpět. Domácí opět snížili, ale Pavel Císař odmítl jakékoliv drama. Domácí již pouze kosmeticky upravili výsledek v přesilové hře.

 

Suchdolští komentovali utkání na svém facebookovém profilu: Suchdol se v sobotu utkal v ČB s Pedagogem. Zápas měl zvláštní náboj pro některé hráče domácích, kteří v minulé sezoně odehráli několik utkání za Suchdol. Zápas byl od začátku vyrovnaný, ale Suchdol měl v bráně skvěle chytajícího Šlefra a i díky jeho zákrokům byl zápas až do 10. minuty vyrovnaný. V 10 minutě obrana domácích zaváhala a využil toho Kalát. Stav 1:0 vydržel až do druhé třetiny a to konkrétně do 23. minuty kdy, se míčku ujal Klíma. Nejprve si pohrál v rohu se dvěma domácími beky a pak přesnou střelou k tyči rozvlnil domácí síť podruhé. Netrvalo to dlouho a síť se rozvlnila potřetí a znovu to byli hráči Suchdola, kteří se radovali. Konkrétně Tácha po přihrávce Kaláta. Třetí třetina začínala za stavu 0:3, ale domácí se nadechli k odporu a ve 32. minutě se dočkali snížení. Jejich radost netrvala dlouho, pouze 12 vteřin. Přesně tolik stačilo mladým suchdolským puškám ke vstřelení čtvrtého gólu. Po přihrávce Kubala se trefil Bednář. Domácí gól nepoložil a znovu se dočkali snížení, ale radost jim vydržela tentokrát jen 24 vteřin. Díky chybě domácího hráče při zpracování míčku se dostal ke střele Císař a přízemní střelou k tyči posunul skóre na 2:5. Domácí dokázali už jen snížit při přesilové hře. Suchdol byl v zápase aktivnější a i díky ubránění 2 minutové přesilové hry domácích 5 na 3 dokázal na Pedagogu zvítězit. Hvězdou zápasu byl skvěle chytající Šlefr.

 

Kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík byl po utkání zklamaný: V sobotu se k našemu překvapení nedostavili na zápas jeden chalupář a jeden kynolog, a kdybych se nedostavil já, asi bych udělal líp. První třetinu jsme neproměnili i ty největší šance a po obrovském závaru před brankou hostí, kdy jsme nebyli schopni míček dotlačit do sítě, jsme z protiútoku inkasovali. Na začátku druhé třetiny jsme neproměnili téměř čtyři minuty přesilovky pět na tři a to byl náš konec. Nedokázali jsme už vůbec nic a pokaždé, když jsme snížili, soupeř do pár sekund znovu odskočil. Výsledek nemohl dopadnout jinak. Bída, bída, bída..

 


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_