Aktuality - mladší žáciilustrační foto (foto: Barbora Smudková)

Blatenští žáci ovládli domácí turnaj, v patách jim je Suchdol


Barbora Smudková | 14.04.2016 06:59:59 | 38x

Přebor MŽ - Mladší žáci z jihu Čech se už podruhé setkali v rámci jarního turnaje. Blatenskou zastávku jihočeského přeboru ovládli domácí Datlové, kteří zvítězili ve všech utkáních. Jediný bod pak na Blanou chybí Suchdolu, který proti hostitelskému týmu prohrál 2:3 na nájezdy. Jak si v turnaji vedli nejen oni, ale i další tři celky v soutěži, zjistíte v článku.

V prvním duelu turnaje jako již tradičně nastoupil domácí tým. Datlové se hned na úvod střetli s Pedagogem, který jim vzdoroval jediným zásahem, a Blatná tak dosáhla na výhru 2:1. Jako další se na hřišti potkali mladší žáci Olympu a Suchdola. Druhý tým tabulky poslední Hradec zdolal 0:2. Na podstatně vyšší výsledek podařilo v třetím utkání dosáhnout Datlům, nad Prachaticemi zvítězili poměrem 0:11. Suchdol si druhé dvougólové vítězství připsal s Pedagogem, Prachatice si pak v pátém zápase zlepšili reputaci těsnou prohrou 2:1 s Olympem. Nejnapínavější zápas začal čtyřicet minut po poledni, kdy proti sobě nastoupili zatím suverénní Datlové a Suchdol. Utkání se za stavu 2:2 přehouplo do samostatných nájezdů, ve kterých nakonec na výhru 2:3 dosáhli domácí. V dalším zápase na výhru konečně dosáhl i Pedagog, Prachatice porazil 2:9. Blatná v osmém utkání potvrdila své vedení výhrou 5:0 proti Olympu, Prachatice pak v předposledním zápase turnaje zažily déjà vu, když je tentokrát Suchdol porazil 0:11. Turnaj zakončil vítězně Pedagog, když do branky Olympu nastřílel osm gólů.

 

Tabulku tak vedou s jednačtyřiceti body Datlové, v těsném závěsu s čtyřiceti body jsou pak žáci Suchdola. Čelní peleton týmů pak se sedmadvaceti body stíhá třetí Pedagog. Prachatice po neúspěšném turnaji zaostávají na čtvrté příčce s devíti body, poslední Olymp zatím získal pouze tři.

 

Další turnaj čeká mladší žáky na konci dubna, kdy se páté kolo přeboru přesune do Jindřichova Hradce

 


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_