Aktuality - muži "B"SK Suchdol nad Lužnicí B – SK HC Rosa České Budějovice 7:5 (2:1, 4:3, 1:1)

Suchdol se střetl s Rosou, a kdo na zápas přišel, určitě nelitoval, protože k vidění bylo hned 12 branek. Zápas začal lépe pro domácí, kteří se dostali do vedení 2:1. Nejplodnější patnáctiminutovka byla ta druhá, která skončila poměrem 4:3. Stav byl tedy 6:4 a stále bylo o co hrát. Rosa se ale k obratu neměla, a když poslední dějství skončilo 1:1, byla výhra Suchdolu 7:5 dokonána.

 

SK Tábor – SK Suchdol nad Lužnicí 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)

V neděli se dohrával úplněposlední zápas základní části. V něm vyzval Tábor Suchdol a vyhrál 8:0. Úvod zápasu byl pomalejší, ale domácí se brzy dostali ke svému tlaku a ještě do konce třetiny získali vedení 3:0. Ani po přestávce se Suchdol neprosadil, zatímco Tábor dál pálil góly jak na běžícím páse. Třetí perioda měla podobný nádech a Tábor se tak propracoval k vysokému vítězství 8:0!


„Zápas, ve kterém už ani jednomu mužstvu o nic nešlo, pouze o to se nezranit. Proti sobě nastoupily na každé straně dvě formace hráčů. Suchdol měl dobrý vstup do utkání a vypadalo to, že to bude ještě těžké utkání, bohužel se tak nestalo a od půlky první třetiny až do konce se hrálo většinou jen na jednu branku. Spousta hezkých akcí bohužel brankou neskončila, a tak to nakonec skončilo 8:0. Místy to bylo úplně zbytečně vyhrocené utkání,” shrnul po zápase táborsý Tomáš Gärtner.


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_