Aktuality - dorost

TJ Blatná Datels – SK Suchdol nad Lužnicí 8:0 (3:0, 1:0, 4:0)

Blatná doma přivítala Suchdol a do tohoto zápasu vstupovala jako favorit, což potvrdila. Náskok si Datli zajistili hned v úvodní periodě, když Suchdolu odskočili na rozdíl tří branek. Po přestávce přidali domácí čtvrtou branku a do poslední patnáctiminutovky tak vstupovali Blatenští v klidu. V ní navíc přidali další čtyři branky. Datels tak deklasovali Suchdol 8:0.

SK Suchdol nad Lužnicí – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 6:5ss (1:2, 3:2, 1:1 – 1:0)

Velmi střelecky bohatý a vyrovnaný zápas čekal na hráče Suchdolu a Olympu. Hosté zvládli lépe první třetinu, když vyhráli poměrem 2:1, ale o vedení přišli v následujících patnácti minutách, kde zase domácí vstřelili o jednu branku navrch – stav 4:4. Poslední perioda také o vítězi nerozhodla, skončila shodně 1:1, a tak přišla řada na samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější hráči Suchdolu, kteří získávají dva body!