Aktuality - Český pohár

» Jan Donauschachtl, 2011-12-05 20:51:16 » 905x
SK Suchdol nad Lužnicí - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 2:5 (foto: Ivana Königová)

SK Suchdol nad Lužnicí - Olymp JH 2:5 (0:1, 1:4, 1:0) střely 21:20. Pultr, Hadrava.
Zápas byl herně vyrovnaný o to svědčí i poměr střel.Škoda,že naši brankáři se asi špatně vyspali.Dostávali jsme laciné góly.
Sestava - Šlefr,Švejnoha - Hadač,Apfelthaler,Landa,Vrbka,Látal - Kalát,Kubal,Hadrava,Pultr,Krejčí P., Lakatoš M., Krejčí J., Paďourek,Fical.

Do dalšího kola postupují favorité

Petr Kaše, 2011-12-04 19:18:09 » 241x

Suchdol - Olymp 2:5 (foto: Olymp JH)Český pohár - Do dalšího kola Českého poháru postupují všechna tři extraligová mužstva, která se utkala s mužstvy z Jihu. Nejblíže postupu byla Betonova, která s Vlašimí vedla po dvou třetinách o dvě branky, nakonec však padla v prodloužení. Olymp si poradil se Suchdolem a postup vezou také hokejbalisté Plzně, kteří zvítězili v Horní Bříze.

Suchdol n./L. - Olymp J.Hradec 2:5 (0:1,1:4,1:0) Pultr,Hadrava.

Olymp, který do Suchdola dorazil v hodně okleštěné sestavě o svém postupu rozhodnul ve druhé části, ve které domácím nastřílel čtyři branky. Do třetí části se tak vstupovalo za stavu 1:5 pro hostující mužstvo a utkání se prakticky již jen dohrávalo. Branky vítězů stříleli Čapek, Plášil, Matějka, Adam a Janák, který jinak pravidelně nastupuje v brance Jindřichohradeckých.