Aktuality - 1.OHbL - jih

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B - SK Suchdol nad Lužnicí B 3:2 ss (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0) Stříbrný D., Krejčí J.

Vyrovnané utkání rozhodly až nájezdy. Po první třetině vedli hosté 2:1. Ale Hradec vyrovnal, a jelikož žádná branka do konce duelu nepadla, vítěze musely určit až nájezdy. V nich byli úspěšnější domácí a srovnali tím v tabulce oba soupeře na stejný bodový zisk. Utkání hodnotili jindřichohradečtí na svých webových stránkách: Nástup do zápasu měli lepší hosté. Po minutě se zabydleli v našem pásmu, vybojovali si buly, kterou vyhráli, vystřelili a vedli 0:1. Do třetiny se ještě povedlo každému týmu vstřelit jednu branku a tak po první třetině na tabuli svítil stav 1:2. Ve druhé třetině padla branka jediná a to do klece hostí. Střelcem se stal Jarda Zevel, který se v zápase prosadil již podruhé. Třetí třetina žádný gól nepřinesla a tak musela rozhodnout samostatná střílení. Za nás se trefil Libor Slanina, který rozhodl o bodu navíc pro nás. Podle stavu si určitě dělá každý představu, jak to bylo takticky vedené utkání z obou stran, ale opak je pravdou. Na hřišti se sešli dva střelecky zaměřené týmy. Nebyla by chvíle, kdy by alespoň jeden z týmu neměl šanci zamést balonek do prázdné brány. Bohužel nemohoucnost střelců byla tak veliká, že se to nikomu nepovedlo. Suchdolským bych chtěl poděkovat za velmi pozitivně vedené utkání, nám za výkon, který nám přinesl body a do jara díky kterým se držíme v osmičce pro play off.