Aktuality - 1.NHbL-západ Výlet za pět bodů!!!

 

SK HBC CSKA Karlovy Vary - SK Suchdol nad Lužnicí 2:3 ss (1:0,0:0,1:2) Pultr 1+0, Kubal 0+1, Látal 0+1, Vrbka 1+0, Schandl 1+0.

Střely: 33:28, vyloučení: 6:6, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Karlovy Vary se hned v první části ujali proti Suchdolu vedení. Ještě v první části mohli domácí odskočit o další gól, ale to se jim nezdařilo. Stav 1:0 vydržel i po dvou třetinách. Třetí část už branky nabídla. Góly padly dokonce tři. Domácí přidali jednu branku, ale hosté se dokázali trefit také dvakrát. Tím pádem se muselo rozhodnout až v dovednostech soutěžích. Domácí v této činnosti letos nejsou nijak oslnivý a nepovedlo se jim vyhrát ani teď. V nájezdech totiž se lépe vedlo hostům, kterým bod navíc přisoudil Pavel Schadl.

„Velká škoda, že jsme po první brance trefili pouze tyč. Kdybychom odskočili na rozdíl dvou branek, mohl celý zápas vypadat a dopadnout jinak. Takto musíme být spokojení aspoň s jedním bodem a zapracovat na samostatných nájezdech, ve kterých se nám letos příliš nedaří,“ řekl po utkání trenér Jan Keprta.

„Utkání bylo vyrovnané. Moc se nám kombinačně nedařilo, velké problémy nám dělal povrch a asi ještě únava z cesty. Vary nás překvapily dobrým pohybem doopravdy velice houževnatý soupeř. Dělba bodů byla asi zasloužená. Nájezdy jsou o štěstí a to jsme dnes měli my. Pavel Schadl nájezd provedl bravurně,“ dodal k zápasu trenér Suchdola Stanislav Landa.

 

TJ Plzeň - Litice - SK Suchdol nad Lužnicí 1:3 (0:1,0:1,1:1) Krejčí P. 1+0, Pultr 2+0, Apfelthaler 0+1.

Střely: 24:23, vyloučení: 8:6, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0


Tentokrát už na svém hřišti ve Štruncových Sadech se Litice utkaly se Suchdolem. Hosté se dostali do vedení už v první části, a poté už jen vedení navyšovali. Hostům ke třem bodům výrazně pomohl střelec Pultr, který dal dvě branky. Suchdol ovšem musí počítat i ztráty, zraněných hráčů už mají na jihu Čech hodně.

Utkání ohodnotil hostující trenér Stanislav Landa: „Opět další těžké utkání, které bylo opět vyrovnané. O tom svědčí i poměr střel. V Plzni se nám hrálo lépe, velice kvalitní povrch. Po obou těžkých zápasech musím pochválit celé mužstvo a brankáře Šlefra a střelce Pultra. Škoda jen opět dalších zranění. A hlavně nesmím opět zapomenout na naše fantastické diváky, kteří nám vytvořili domácí prostředí.“


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_