Aktuality - 1.NHbL-západKovo Praha prohrávalo už o dva góly, přesto veze všechny body

 

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ KOVO Praha 2:6 (foto: Jan Donauschachtl)

1.NHbL - Západ - Vedoucí tým se v Suchdole nad Lužnicí půl zápasu trápil, ale pak ukázal, proč vede tabulku. V souboji o Prahu zvítězili Ďáblové v Hostivaři. Rakovník podruhé v sezóně vyhrál. Nové Strašecí a Litice vyhrály své zápasy na nájezdy. Karlovy Vary se pomalu posouvají tabulkou vzhůru, tentokrát porazily Dobřany, které tak prohrály už čtvrté utkání za soubou. Západu s přehledem vládne Kovo Praha, poslední je Rakovník a boj o místa v play off bude ještě napínavý.

 

 

 

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ KOVO Praha 2:6 (1:0,1:2,0:4)

Střely: 17:29, vyloučení: 2:5, využití přesilovek: 1:0, oslabení: 0:1, Kulík 1+1, Kalát 0+1, Klíma 0+1, Vacek 1+0.


Lídr tabulky zajížděl v neděli do Suchdolu nad Lužnicí a jeho cílem bylo získat další tři body, čímž by udržel Třemošnou za svými zády s náskokem nejméně šesti bodů. Kovo ale nezačalo úplně dobře, dělalo poměrně zbytečné chyby, které se Suchdolu podařilo jednou potrestat. Do kabin se šlo za nejtěsnějšího vedení, které chvíli po přestávce narostlo na 2:0.

Jenže od tohoto gólu byl na hřišti vidět jen jeden celek. Ne, že by Kovo svého soka nějak výrazně přehrávalo, ale téměř každá šance hostí skončila míčkem v síti brankáře Suchdolu. Hosté se prosadili jak v přesilové hře, tak při vlastním oslabení, a do závěrečné sirény vsítili dokonce šest branek! Brali tak tři body a potvrdili si svojí pozici na čele. V současné době se již Kovo stalo půlmistrem, protože do zimy ho již nemá nikdo šanci dohnat.

„Prvních dvacet minut utkání to z naší strany bylo takové ospalé. Domácí tým bojoval a dělal nám nasazením problémy. Paradoxně nás probral druhý gol v naší siti a do konce třetiny se nám podařilo vyrovnat. Zbytek zápasu už byl jasně v naší režii,“ komentuje zápas vedoucí Kova Jan Kovařík. „Dvě třetiny jsme s Kovem hráli vyrovnaně a sahali po bodech. Ale bohužel třetí třetina nám vůbec nevyšla a soupeř nás vyškolil a zaslouženě vyhrál,“ smutně konstatuje domácí Stanislav Landa.


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_