Aktuality - Výsledkový servis:

1.NHbL - západ
SK Suchdol nad Lužnicí - SK Ďáblové Praha 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) střely 20:22. Kalát 1+0, Krčmár 0+1, Pultr 1+0.
V prvním zápase těchto dvou soupeřů Ďáblové Suchdol jasně přejeli a zvítězili 4:0. Suchdol před víkendem vyrukoval s cílem sehrát vyrovnanější duel a ukrást pražskému klubu nějaký ten bod. Jenže Suchdol nad Lužnicí vůbec dobře nezačal. Rozhodujícím faktorem byla právě první třetina, kterou Ďáblové sehráli skvěle a svého soka vůbec k ničemu nepustili.

Po první části bylo skóre 0:2 pro hosty. Suchdol se sice po přestávce trochu vzpamatoval a zásluhou Kaláta snížil na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat již nedokázal. Ďáblové opět odskočili do dvoubrankového vedení a ani branka Pultra v samotném závěru již nic nezměnila. Suchdol tak podlehl Ďáblům 2:3. „Utekla nám první třetina a pak už jsme to ani přes naši velkou snahu nedohnali. Opět škoda našich nevyužitých šancich. Teď se musíme připravit na Kovo,“ řekl k utkání domácí Stanislav Landa

1.OHbL
Debakl!!!
HBC Falcon ČB - SK Suchdol nad Lužnicí "B" 12:2 (4:2, 1:0, 7:0) střely  60:26. Dušek 1+0, Hronek 0+1, Klíma 1+0, Bušta 0+1.
Až v devátém kole 1. OHbL se Falcon České Budějovice dočkal první letošní výhry. Na svém hřišti rozstřílel Suchdol 12:2, když o svém vítězství rozhodl v poslední třetině, kterou vyhrál 7:0. „Nám se zápas ani trochu nepovedl, hráli jsme všichni špatně. Šanci na přijatelný výsledek jsme drželi dvě třetiny, ale v poslední třetině nás soupeř rozebral, s chutí si zastřílel a byl z toho pro nás debakl. Ještě, že jsme nehráli doma, za tenhle výkon by nás diváci asi vypískali.“ Takto komentoval výkon svých svěřenců trenér poražených Vít Korbel.