Aktuality - Výsledkový servis:

1.NHbL - Z
 SK Suchdol - TJ Snack Dobřany 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) střely 25:26. Pultr 1+0, Schandl 0+1.

SK Suchdol nad Lužnicí - TJ Snack Dobřany 1:2 (foto: Jan Donauschachtl)

Souboj dvou celků ze středu tabulky se v sobotu odehrál v Suchdolu nad Lužnicí. Přijely tam Dobřany a očekával se vyrovnaný duel. Podle toho také vypadala první patnáctiminutovka, která byla velmi opatrná. Proto se na úvodní gól čekalo až do druhé třetiny a jako první se prosadili domácí hráči. Konkrétně se to povedlo po Schadlově přihrávce Pultrovi.

Snack se ale nevzdal a potvrdil, že se mu na venkovním hřišti daří. Díky skvělé třetí třetině otočil vývoj zápasu a získal tři body po výhře 2:1. „Škoda nevyužitych šancí bod jsme si určitě zasloužili. Když už gól dáme tak nám ho zase rozhodčí neuzná,“ stěžoval si domácí trenér. Dobřany se tak udržely před Suchdolem, ten se soustředil na nedělní střetnutí s druhou Třemošnou.

SK Suchdol - TJ Tatran Třemošná 4:3 (0:2, 2:1, 2:0) střely 27:19. Krčmár 1+0, Látal 0+1, Marko 0+1, Kubal 1+0, Pultr 0+1, Landa 1+0, Lakatoš D. 0+1, Klíma 1+0, Vacek 0+1.

Suchdol chtěl napravit sobotní prohru proti Třemošné, jenže ta byla očividně složitějším oříškem než Dobřany, protože sem přijela z pozice druhého celku tabulky. A svoje umístění začala Třemošná potvrzovat již od úvodních minut, Suchdol snad ještě zůstal myšlenkami v kabině a již prohrával o dvě branky. Stejný stav nakonec vydržel až do konce první přestávky.

Suchdol se postupem času dostával více a více před soupeřovu svatyni a několikrát nebezpečně zahrozil. Po druhé patnáctiminutovce byl stav 3:2 pro hosty, když se za Suchdol trefili Krčmár a Kubal. Domácí se ale vůbec nevzdali a třetí část byla pouze v jejich režii, nejprve srovnal Landa a když už všichni očekávali samostatné nájezdy, rozhodl Klíma. Druhá Třemošná tak v neděli nečekaně ztratila, radoval se Suchdol.

„Jednoznačně vydřené vítězství. Hned než jsme se rozkoukali tak jsme prohrávali 2:0. Ale postupem času byla otázka, kdy dáme gól. Když už to vypadalo na remízu tak Klíma rozhodl. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovný výkon a hlavně, že se nevzdalo za nepřízníveho stavu. A nesmím zapomenout na naše diváky, kteří nás opět hnali dopředu,“ řekl k zápasu trenér vítězného mužstva Stanislav Landa.

1.OHbL
 Čekání na první výhru pokračuje!!!
 SK Suchdol "B" - Betonova Holubov "B" 3:4 ss. (0:0, 2:2, 1:1) Paďourek 2+0, Klíma 1+0.
Betonova konečně zabrala a ze Suchdola veze dva body za výhru po samostatných nájezdech, kterou svými úspěšnými pokusy zařídili Khuebach a Voves. Domácí tak stále na první tříbodové vítězství čekají. Pět ze sedmi letošních utkání Suchdola musela rozhodovat samostatná střílení a pouze jednou v nich dokázali Suchdolští uspět! Domácí trenér Vít Korbel byl po utkání zklamaný: Už je to klasika. Hráli jsme dobře, bojovali, dali několik tyček, ale zase z toho byla bohužel jen remíza. V zápase jsme vedli už 2:0. Po našich chybách v obraně ale soupeř stav otočil a my už stačili v závěrečném tlaku pouze vyrovnat. V nájezdech jsme opět neuspěli. V útoku se dařilo Michalu Paďourkovi. Ten několik zápasů nehrál kvůli zraněnému kotníku a teď po návratu dal hned dva góly. To hostující trenér Zdeněk Trost byl pochopitelně spokojený, jelikož jeho hráči v předchozích čtyřech utkáních nezískali ani bod: Konečně jsme zabrali a urvali po nevydařených zápasech nějaké body. V Suchdole nám vinou zranění a pracovních povinností museli pomoci dva hráči z áčka a pomohli dosti výrazně. Konkrétně to byl gólmanský veterán Tomáš Jílek a do obrany Radek Khuebach. Zápas byl hodně vyrovnaný. V první třetině byli lepší domácí, v ostatních dvou třetinách jsme byli lepší my. Nám pomohla několikrát konstrukce branky a vynikající Tomáš Jílek. Na druhé straně jsme zase my neproměňovali úplně vyložené šance. Jedna za všechny, kdy Honza Adam doslova z půl metru minul prázdnou bránu. Mohli jsme vyhrát i za tři body, kdybych zbytečně ve třetí třetině neoplácel, za což jsem byl vyloučen a z následné přesilovky 5 na 3 jsme inkasovali vyrovnávací branku. Branky za nás dávali: Jan Lavička dva - z toho jeden po hezké spolupráci ze starším bratrem Martinem a po jednom Lukáš Voves a Radek Khuebach z nájezdu. Jinak zápas měl super atmosféru, o kterou se postarali domácí diváci a i proto mělo utkání parádní náboj. Hráče na hřišti to vyburcovalo k hraní na sto procent. Doufám, že si s tohoto zápasu vezmeme příklad do dalších utkání. Za výkon chválím celé naše mužstvo!

1.NHbL - jih starší dorost
 Dorost stále na vítězné vlně.
 SK Suchdol - SK Pedagog ČB 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) střely 16:20. Kubal L. 1+1, Štindl 1+0, Bednář 1+0, Šlápota 0+1.