Aktuality - Výsledkový servis1.NHbL - Z 
SK Suchdol - HBC Rakovník 4:1 (2:0, 2:1, 0:0) střely 24:14. Blecha1+0, Landa M. 0+1, Hunal 0+2, Kalát 1+0, Vacek 1+1, Schand 0+1, Krejčí P. 0+2, Lakatoš M. 1+1.

Rakovník povzbuzený výhrou nad Karlovými Vary v minulém kole zamířil do Suchdolu nad Lužnicí, kde je čekalo další namáhavé utkání. Zvláště, když na ně letos také příliš nevýrazní domácí, nastoupili a vstřelili dva rychlé góly z hokejek Blechy a Kaláta. Rakovník byl po celou první část pod tlakem. Před brankáře Suchdolu se dostával jen sporadicky a nebyl tak velkou hrozbou pro defenzívu domácích.

Prostřední patnáctiminutovka se nesla ve stejném duchu, i když i Rakovničtí se více zapojovali do hry. I přesto musel ale hostující brankář tahat ze sítě opět dva míčky, když ho prostřelil Vacek s Lakatošem. Hosté si také připsali gólový úspěch, který ale jen kosmeticky upravil skóre. Suchdol vyhrál 4:1 a vyhoupl se do nejlepší osmičky, Rakovník zůstává s třemi body předposlední.

„Utkání jsme měli pod kontrolou. Škoda jenom, že jsme nedali více gólů,“ krátce zhodnotil zápas trenér Suchdolu Stanislav Landa.

1.OHbL 
Čekaní na první výhru pokračuje. 
SK Suchdol "B" - SK Tábor "B" 0:1 ss. (0:0, 0:0, 0:0) střely 16:9. 
Domácí Suchdol je letos prvním mužstvem, které dokázalo obrat Tábor o body. V utkání, ve kterém kralovali oba brankáři, diváci v základní hrací době branku neviděli a tak musela rozhodnout samostatná střílení. V nich byl jediným úspěšným exekutorem Vlnatý, který rozhodnul o tom, že Tábor zůstává i po pátém kole neporažen. Domácí trenér Vít Korbel si postěžoval na koncovku svého mužstva: My jsme začali opatrně a čekali, s čím vyrukuje vedoucí tým soutěže. V úvodu měl soupeř tlak a mírnou převahu, nic z toho ale nevytěžil. Poté jsme se oklepali a po většinu zápasu už byli lepším mužstvem, měli jsme víc střel na bránu a víc vyložených šancí. Je to ale pořád dokola, nedáváme góly. Všechno nám pochytal výborný gólman Tábora. V nájezdech se více dařilo Táboru a bral dva body. My hráli celkem dobře, dobře jsme bránili, gólman chytal výborně, v útoku jsme měli šance, dali jsme i tyčku, ale co je to platný bez gólů. My za podzimních pět zápasů nastříleli jen sedm branek a to je hodně málo. Snad se to už ale zlomí a začne to tam padat. Táborší na svém webu uvádějí: Nakonec do Suchdola odjela devítka hráčů podpořená výborným brankářem Bíbou, který vychytal nulu. Zápas se nesl ve znamení šancí na obou stranách, ale střelecká muška byla značně vychýlená. Bezbrankové utkání dospělo k samostatným střílením. Domácí Suchdol nedokázal najít recept na výborného Bíbu a z hostujících střelců se prosadil Vlnatý.

1.NHbL - jih starší dorost 
Dorost stále na vítězné vlně. 
SK Suchdol - TJ Plzeň - Litice 6:3 (1:1, 1:2, 4:0) střely 24:13. Tomášek 3+1, Hadrava 1+4, Kubal L. 1+1, Fical 0+1, Hás 1+0. 

SK Suchdol - TJ Plzeň - Litice 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) střely 22:13. Kubal L. 2+1, Hadrava 0+3, Tomášek 1+0, Fical 1+0.


komentářů: 0         


Komentáře


Vložení nového příspěvku
Jméno
E-mail  (není povinné)
Název
Příspěvek 
smilelaughwinktoungesad faceshockstraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face
Kontrolní kód_