Aktuality

« strana 78 »

1.OHbL - jih

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec B - SK Suchdol nad Lužnicí B 3:2 ss (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0) Stříbrný D., Krejčí J.

Vyrovnané utkání rozhodly až nájezdy. Po první třetině vedli hosté 2:1. Ale Hradec vyrovnal, a jelikož žádná branka do konce duelu nepadla, vítěze musely určit až nájezdy. V nich byli úspěšnější domácí a srovnali tím v tabulce oba soupeře na stejný bodový zisk. Utkání hodnotili jindřichohradečtí na svých webových stránkách: Nástup do zápasu měli lepší hosté. Po minutě se zabydleli v našem pásmu, vybojovali si buly, kterou vyhráli, vystřelili a vedli 0:1. Do třetiny se ještě povedlo každému týmu vstřelit jednu branku a tak po první třetině na tabuli svítil stav 1:2. Ve druhé třetině padla branka jediná a to do klece hostí. Střelcem se stal Jarda Zevel, který se v zápase prosadil již podruhé. Třetí třetina žádný gól nepřinesla a tak musela rozhodnout samostatná střílení. Za nás se trefil Libor Slanina, který rozhodl o bodu navíc pro nás. Podle stavu si určitě dělá každý představu, jak to bylo takticky vedené utkání z obou stran, ale opak je pravdou. Na hřišti se sešli dva střelecky zaměřené týmy. Nebyla by chvíle, kdy by alespoň jeden z týmu neměl šanci zamést balonek do prázdné brány. Bohužel nemohoucnost střelců byla tak veliká, že se to nikomu nepovedlo. Suchdolským bych chtěl poděkovat za velmi pozitivně vedené utkání, nám za výkon, který nám přinesl body a do jara díky kterým se držíme v osmičce pro play off.

komentářů: 0

starší žáci

SK Suchdol nad Lužnicí - HBC Zliv  3:0 (1:0,1:0,1:0)

Na studeném Gráfovci jsme ukončili vítězně podzimní část soutěže ziskem 3 bodůNutno dodat, že soupeř nám to tentokrát umožnil,když nekladl moc velký odpor! Škoda jen,že některé finální přihrávky byly zpožděné a někdy chyběly úplně.Na tabuli mohlo svítit vyšší skóre.
O branky se postarali Šebesta, Bednář a Křivánek za asistence Svobody, Laurince, Kubala,Bednáře a Březiny.
Sestava - Studený,Pohanka - Šroub,Halíř,Prchal,Kanděra,Šindler - Kubal,Laurinc,Landová,Křivánek,Březina,Sládek,Svoboda,Bednář,Šebesta.

Suchdol se proti Pedagogu neprosadil

(foto: Luboš Bárta)

V posledním letošním kole OHbL staršího dorostu porazil Pedagog Suchdol 2:0. Jindřichův Hradec si ve vyrovnaném utkání poradil s Pískem. Na prvním místě tabulky je i přes porážku Suchdol.

SK Suchdol nad Lužnicí - SK Pedagog České Budějovice 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Vyrovnaný duel hodnotil trenér vítězů Luboš Bárta. „Českobudějovický tým dokázal porazit úřadujícího mistra na jeho hřišti a před zimní pauzou si tak připsal důležité vítězství. Zápas poměrně skromný na góly nebyl ovšem skromný na gólové situace. Především hráče Pedagogu opět trápila koncovka. O výsledku utkání rozhodla první třetina, ve které padly jediné dvě branky utkání. První padla po tlaku první útočné řady Pedagogu, kdy Dlugoš posunul míček na Bártu, který našel mezi kruhy volného Carvu a ten se nemýlil. Ta druhá po souhře Švece s Kubešem, který bekhendem poslal míček pod víko Šleferovy brány.“

Oslabený dorost opět prohrál.
 V utkání jsme neměli nárok. Pedagog byl ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhrál. Musím kluky pochválit za bojovný výkon, moc nám však chyběli někteří hráči. Pochválit musím brankáře Milana Šlefra, chytal dobře a díky němu nebylo skóre ještě větší.

1.NHbL-západ

Výlet za pět bodů!!!

SK HBC CSKA Karlovy Vary - SK Suchdol nad Lužnicí 2:3 ss (1:0,0:0,1:2) Pultr 1+0, Kubal 0+1, Látal 0+1, Vrbka 1+0, Schandl 1+0.

Střely: 33:28, vyloučení: 6:6, využití přesilovek: 0:0, oslabení: 0:0

Karlovy Vary se hned v první části ujali proti Suchdolu vedení. Ještě v první části mohli domácí odskočit o další gól, ale to se jim nezdařilo. Stav 1:0 vydržel i po dvou třetinách. Třetí část už branky nabídla. Góly padly dokonce tři. Domácí přidali jednu branku, ale hosté se dokázali trefit také dvakrát. Tím pádem se muselo rozhodnout až v dovednostech soutěžích. Domácí v této činnosti letos nejsou nijak oslnivý a nepovedlo se jim vyhrát ani teď. V nájezdech totiž se lépe vedlo hostům, kterým bod navíc přisoudil Pavel Schadl.

„Velká škoda, že jsme po první brance trefili pouze tyč. Kdybychom odskočili na rozdíl dvou branek, mohl celý zápas vypadat a dopadnout jinak. Takto musíme být spokojení aspoň s jedním bodem a zapracovat na samostatných nájezdech, ve kterých se nám letos příliš nedaří,“ řekl po utkání trenér Jan Keprta.

„Utkání bylo vyrovnané. Moc se nám kombinačně nedařilo, velké problémy nám dělal povrch a asi ještě únava z cesty. Vary nás překvapily dobrým pohybem doopravdy velice houževnatý soupeř. Dělba bodů byla asi zasloužená. Nájezdy jsou o štěstí a to jsme dnes měli my. Pavel Schadl nájezd provedl bravurně,“ dodal k zápasu trenér Suchdola Stanislav Landa.

TJ Plzeň - Litice - SK Suchdol nad Lužnicí 1:3 (0:1,0:1,1:1) Krejčí P. 1+0, Pultr 2+0, Apfelthaler 0+1.

Střely: 24:23, vyloučení: 8:6, využití přesilovek: 1:1, oslabení: 0:0

Tentokrát už na svém hřišti ve Štruncových Sadech se Litice utkaly se Suchdolem. Hosté se dostali do vedení už v první části, a poté už jen vedení navyšovali. Hostům ke třem bodům výrazně pomohl střelec Pultr, který dal dvě branky. Suchdol ovšem musí počítat i ztráty, zraněných hráčů už mají na jihu Čech hodně.

Utkání ohodnotil hostující trenér Stanislav Landa: „Opět další těžké utkání, které bylo opět vyrovnané. O tom svědčí i poměr střel. V Plzni se nám hrálo lépe, velice kvalitní povrch. Po obou těžkých zápasech musím pochválit celé mužstvo a brankáře Šlefra a střelce Pultra. Škoda jen opět dalších zranění. A hlavně nesmím opět zapomenout na naše fantastické diváky, kteří nám vytvořili domácí prostředí.“