Aktuality

« strana 5 »

dorost

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec – SK Suchdol nad Lužnicí 6:5ss (1:0, 2:5, 2:0 – 1:0)

Zápas mezi Olympem a Suchdolem začal lépe pro domácí, kteří jako první vstřelili branku. Druhá třetina ale přinesla vedení Suchdolu, který během patnácti minut nasázel soupeři pět branek. Poslední hrací část se ale zase vyvedla lépe Olympu, který dvěma góly skóre srovnal a muselo se na nájezdy. Ty ovládli domácí a vyhráli tak 6:5 po samostatných nájezdech.

komentářů: 0

muži "A"

HOKEJBAL

Suchdol měl v Přelouči dost šancí, ale gól nevstřelil žádný

Jednadvacáté kolo I. ligy body hokejbalistům SK Suchdol nad Lužnicí nepřineslo. Prohráli v Přelouči 0:2 a zůstávají poslední. Před sebou mají nyní závěrečný víkend základní části, během něhož se představí v sobotu 2. dubna na hřišti Mladé Boleslavi (14 hod.) a následně v neděli od 11:00 hodin v Karlových Varech. S tímto neoblíbeným protivníkem se v sobotu utká i HBC Olymp J. Hradec (14), jehož o den později čeká v Krupce nepříjemné Rondo Teplice (11).

Suchdol v Přelouči zahájil utkání aktivně, Jestřáby zatlačil do defenzívy a zdálo se, že je pouze otázkou času, kdy favorit inkasuje. Kupodivu se tak nestalo a navíc pár vteřin před koncem první třetiny ztuhlý gólman hostů Tomáš Pixa inkasoval, když zkoprnělou jihočeskou obranou prošel kapitán Petr Svoboda. Suchdolští hokejbalisté tak opět doplatili na svoji hlavní slabinu, se kterou se pasují celou sezónu, a sice špatnou koncovku. Branka „do šatny“ Jestřábům pomohla nabýt sebevědomí, zlepšili pohyb, byli důraznější a brzy se dočkali dvoubrankového vedení, jejž zařídil střelou pod horní tyč Jan Příhoda. Ke gólu mu znovu pomohla nedůslednost hostující obrany. S druhou trefou přišel na přeloučské hokejky klid, ale třetí pojistka se nedostavila, jelikož Pixa byl pevný. Bohužel se do černého nezapsal ani nikdo od Lužnice, i když by parádní přesilovková kombinace, jíž hosté předvedli těsně před druhou sirénou, číselné vyjádření zasloužila. Tutovku ovšem zkušený domácí gólman Petr Brykner zázračně zlikvidoval. V poslední třetině se Suchdol sice snažil o zvrat, ovšem tlak si nevypracoval. Mohla za to i častá vyloučení hostů, kteří tak měli jedinou šanci snížit při vlastním oslabení, kdy obrana vyhodila míček směrem na v tu chvíli nepozorného Bryknera, jenž balónek zaznamenal, až mu cinknul o tyčku.

HC Jestřábi Přelouč – SK Suchdol 2:0 (1:0, 1:0, 0:0). Branky a asistence: 15. Svoboda (Teplý), 18. Příhoda. Střely na branku: 30:25. Vyloučení: 2:8.

Suchdol: Pixa – Hadač, Látal, Schandl, Pultr, Ševčík – Hadrava, Klíma, Císař, Šlápota, Fical, Lakatoš, Vrbka, Smutný.