muži "B"

ilustrační foto (foto: Pavel Kortus ml.)

Písek nezaváhal ani napočtvrté, Dranreb nasázel Falconu 14 gólů!

Pavel Kortus ml. | 27.09.2016 09:48:49 | 27x

KHbL – V sobotu pokračovala čtyřmi zápasy krajská hokejbalová liga. Dranreb doma přivítal Falcon České Budějovice a vyhrál vysoko 14:2. Ani prachatické Béčko nedokázalo sebrat Písku body a kapitulovalo 3:9. V českobudějovickém derby otočila zápas s Vikingy Rosa a Platan doma přehrál Suchdol 4:1

TJ Platan Protivín – SK Suchdol nad Lužnicí B 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Zápas gólově načali domácí, kteří během několika minut odskočili do vedení 2:0. Do konce třetiny Suchdol dokázal snížit, ale to byla jeho poslední branka v tomto utkání. Po přestávce se totiž prosadili pouze domácí, a když i ve třetí třetině vstřelil gól pouze Platan, nezbylo hostům nic jiného než se smířit s porážkou 1:4!
„Na začátku utkání měli mírnou převahu hosté, ale po pěti minutách se do hry dostali domácí a v sedmé minutě využili první přesilovku. Následně na konci třinácté minuty zvýšili na rozdíl dvou branek. Hosté z vhazování ve středovém kruhu založí útok a obratem snížili na rozdíl jedné branky. Domácí měli de facto po celý zápas mírnou převahu, ale i hosté dokázali několikrát nebezpečně zaútočit a domácí obraně zatopit. Brankář domácích byl ale neustále ve střehu a za svá záda už nic nepustil a hráči v poli přidali v každé třetině po brance.  Mimo to nastřelili dvě tyče a dvě břevna,“ shrnul zápas Miloslav Pexídr z Protivína.
Branky: Bican (Koloušek, Plojhar), Bican, Klas (Pavlík, Bican (Pavlíček) - Císař

komentářů: 0

muži "A"

Písek i nadále bez ztráty kytičky, na záda mu dýchají Pedagog a Suchdol

Petr Kaše | 26.09.2016 19:51:14 | 304x

II.NHbL – Čtvrtým kolem pokračovala o víkendu nejvyšší jihočeská soutěž. Na jejím čele zůstává bez ztráty jediného bodu Písek, který si tentokrát s přehledem poradil s Táborem. Druhý Pedagog uspěl ve Zlivi, třetí Suchdol pak potvrdil roli favorita proti Pivním Hvězdám. Zajímavé utkání bylo k vidění v Prachaticích, kde Betonova prohrávala již o tři branky, nakonec ale padla až po samostatných nájezdech

SK Suchdol nad Lužnicí - SK Beer Stars Pluhův Žďár 6:2 (1:1,4:0,1:1)

Suchdolští potvrdili roli favorita a proti Pivním Hvězdám si připsali již třetí vítězství v řadě. O tříbodovém zisku domácí rozhodli povedenou druhou třetinou, ve které nasázeli do sítě hostujícího celku hned čtyři branky. První i třetí třetina skončily vyrovnaně, když se oba celky prosadily shodně jednou.

dorost

Suchdol Jihlavě nadělil šestnáct gólů, Pedagogu a Prachaticím se v Praze nedařilo

Barbora Smudková | 21.09.2016 19:07:21 | 38x

Extraliga MD – V druhém kole extraligy mladších dorostenců se na druhou příčku vyšvihl Suchdol, týmu z Vysočiny nadělil šestnáct gólů. Pedagog s KOVO Praha utrpěl druhou prohru, trpký start v soutěži zažili i prachatičtí Horalové v Hostivaři.

SK Jihlava – SK Suchdol nad Lužnicí 1:16 (0:5, 0:9, 1:2)

V druhém kole extraligy čekal dorostence Suchdola výjezd do vysočinské Jihlavy. Jihočeši si dlouho nebrali servítky a od sedmé minuty spustili gólovou smršť. Skóre otevřel David Braun, s druhým zásahem se přidala Martina Landová, o necelé dvě minuty později zvyšoval na 0:3 Petr Sládek. S novým vhazováním přišla další šance hostí, které se okamžitě chopila Landová a v čase 11:24 poslala domácí do vedení 4:0. První třetinu pak ve čtrnácté minutě zakončil Jan Křivánek. A gólový apetit Suchdolu nebral konce ani v druhé části. Sládek si připsal další čtyři zásahy, dva góly vstřelil Jakub Laurinc, po jednom zásahu si připsali David Braun, Ondřej Tečka a Pavel Hrnčíř. Až v poslední části tlak na branku Jihlavy polevil, první zásah třetiny si dokonce připsal Maxmilián Zbořil z domácího týmu. Závěrečné dva góly za vydařeným výjezdem pak za Suchdol vstřelili Ondřej Tečka a Tadeáš Březina. Suchdol si tak připsal výhru 1:16.