Aktuality - mladší žáci

Datlíci dotahují Mečouny, Suchdol Olympu odzvonil pátou

Barbora Smudková | 29.09.2016 09:03:22 | 32x

Přebor MŽ – Mladší žáci se tentokrát v rámci přeboru nepostavili na hřiště jen o víkendu, ale také ve včerejších svátečních kolech. V sobotu ukořistili v nájezdech na Stříbro dva body Horalové, neděle odstartovala vítězné tažení Datlů, kteří se úspěchy v zápasech se Suchdolem a Buldoky posunuli na druhou příčku. První dvě kola čekala na žáčky Suchdola, po těsně prohraném prvním kole s Datly suverénně obhájili domácí utkání proti Olympu.

SK Suchdol nad Lužnicí – TJ Blatná Datels 4:5 (0:3, 3:0, 1:2)

Poprvé v sezóně vyslal tým mladších žáků do hry také Suchdol, na domácím hřišti přivítali tým Datlů. V úvodu utkání se ještě domácí tým herně hledal a rozehraným Datlům se tak podařilo ukořistit dvoubrankový náskok. V druhé třetině ale Suchdol hosty zcela přehrál a vyrovnal stav na 3:3. Domácí tým sice Datly přestřílel poměrem 36:15, štěstí ale přálo Datlům. Ti zvládli v závěrečné části nastřílet do domácí branky dva góly a z utkání si tak odnesli tři body za těsnou výhru 4:5.

SK Suchdol nad Lužnicí – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Do druhého utkání přeboru se suchdolští žáčci postavili už ve středu, kdy na domácí půdě přivítali Olymp. A tentokrát to bylo pro Suchdol setkání nad míru uspokojivé – už po první třetině drželi domácí vedení 2:0, které se jim v druhé části podařilo zopakovat. Domácí sice Olymp masivně přestříleli, rozdíl šancí byl propastných 44:4, výborný výkon gólmana Olympu jim ale do konce utkání umožnil proměnit už jen jedinou. Suchdol si tak z utkání na jednu bránu odnesl výhru 5:0.