Aktuality - starší žáci

ilustrační foto (foto: HBC Prachatice)

Horalové se na Kladně radovali z výhry, Pedagog a Suchdol těsně padly

Barbora Smudková | 29.09.2016 06:22:45 | 37x

MČR SŽ – Ze třetího kola soutěže starších žáků vyšly vítězně pouze Prachatice. Po vítězství sahal i Pedagog, nájezdy ale rozhodly ve prospěch domácího Nového Strašecí. Na domácím hřišti poprvé padl Suchdol, KOVO Praha mu uštědřilo těsnou porážku 2:3.

SK Suchdol nad Lužnicí – TJ Kovo Praha 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Suchdolským žákům se v minulých dvou kolech dařilo, třetí kolo proti pražskému Kovu ale dopadlo těsnou prohrou jihočeského týmu. Skóre vyrovnaného utkání se podařilo otevřít až v druhé třetině Trávníčkovi z řad Kova. Na další góly se čekalo až do třetí třetiny, kdy konečně začali nadělovat i Suchdolští. Kovo si ale výsledek hlídalo, o druhý zásah se postaral Petrášek. Vítězství pražskému týmu nakonec obstarala střela Přemyslovského, která uzavřela skóre na 2:3.