dorost

HBC Prachatice - SK Suchdol (foto: HBC Prachatice)

První výhru Pedagog korunoval výsledkem 15:1, Suchdol stále nenalezl pokořitele

Barbora Smudková | 05.10.2016 10:16:15 | 233x

Extraliga MD - V extralize nastupovali jako nováčci, už čtyři kola v řadě ale suchdolští mladší dorostenci dokazují, že spolu s pražskou Hostivaří patří k nejsilnějším týmům soutěže. Z Prachatic si odvezli výhru 2:4, bodovali také dorostenci Písku a Pedagogu. Pro ty to byla první výhra v sezóně, přes Olymp se přehnali s výsledkem 15:1.

HBC Prachatice - SK Suchdol nad Lužnicí 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)

Potřetí v soutěži se na hřiště postavili dorostenci Prachatic, kteří si zatím vítězství připsali v jediném utkání proti pražskému Kovu. Tentokrát se proti nim postavil výběr Suchdola, který se spolu s Hostivaří drží v čele extraligy. Suchdolští sice domácí výběr co do střel na branku jednoznačně přehrávali, nejvíce úspěchů si ale v první třetině připsal gólman Horalů Matouš Turek. Toho zvládli hosté překonat až ve třinácté minutě, kdy po faulu Tomáše Keresteše využil zdvižené ruky sudího skórující David Braun. V úvodu druhé třetiny podlehla tlaku domácích výpadů také brankářka Suchdola Aneta Tupá, která nedokázala zastavit střelu Jaroslava Kolky. Hosté se znovu ujali vedení v devatenácté minutě, kdy v přesilovce prorazil obranu domácích Petr Sládek. Ten se druhého zásahu dočkal i chvíli po startu závěrečné třetiny, nahrávku na smeč mu připravil Jakub Laurinc. Horalové se za stavu 3:1 odmítali vzdát šance na pokoření dosud neporaženého soupeře, na dohled vyrovnání dostal domácí Jiří Kadlec. Obránci Suchdola se ale jednogólový náskok rozhodli pečlivě střežit, po vyloučení domácího Kadlece se navíc Suchdol dostal do další početní výhody, kterou bezchybnou střelou využil Jakub Laurinc, který pět minut před koncem utkání uzavřel skóre na 2:4.

komentářů: 0

muži "A"

ilustrační foto suchdolských hokejbalistů (foto: SK Suchdol)

Šlágr kola pro Prachatice, Suchdol se dotáhl na čelo

Petr Kaše | 03.10.2016 16:03:53 | 436x

II.NHbL – Šlágrem uplynulého kola nejvyšší jihočeské soutěže byl bezesporu souboj mezi Pedagogem a Prachaticemi. Hosté nakonec proměnili utkání v jednoznačnou záležitost a zaslouženě berou tři body. Suchdol zvítězil počtvrté v řadě a bodově se dotáhl na vedoucí Písek. Ten má však utkání k dobru. Betonova rozstřílela Tábor a Zliv veze dva body z Pluhova Žďáru.

TJ Blatná Datels - SK Suchdol nad Lužnicí 1:3 (1:2,0:1,0:0)

Ani na čtvrtý pokus nedokázali hokejbalisté Blatné bodovat. Tentokrát byl nad jejich síly Suchdol, který potvrdil aktuální formu a připisuje si již čtvrté vítězství v řadě. Datlové sice rychle vedli, ale Suchdol třemi góly skóre otočil ve svůj prospěch. Omlazený kádr domácích předváděl kvalitní výkon, Suchdol měl ale tajnou zbraň v podání Hunala a Škardy, kteří při volném víkendu jindřichohradeckého Olympu přišli na pomoc a měli prsty v úvodních dvou trefách. Míček v obou případech putoval po ose Škarda – Martin Hunal. Třetí pojistku přidal po střele z první sváteční střelec Karel Šlápota po krásné přihrávce od Hadače. Suchdol se tak bodově dotáhl na vedoucí Písek, ten má však utkání k dobru.